چگونه به انتخاب کفش به در نظر گرفتن مدل لباس شما

پس شما در نهایت پیدا کرده ام رویای مدل لباس خود را و شما در حال فکر کردن است که روز خود را از خستگی ناپذیر جستجو در فروشگاه ها را بیش از. اما پس از آن، ahhhhh، به یاد داشته باشید که شما نیاز دارید کفش بیش از حد! و چه چیزی بیشتر، شما نه تنها باید کفش را دوست دارید، آنها کردم برای مطابقت با لباس پارگی کیسه آب شما بیش از حد! ترس نیست، فقط به دنبال این راهنمای پیدا کردن کفش PROM کامل و به شما امکان در هیچ زمان انجام می شود!

1. نشان می دهد پا یا انگشت پا تحت پوشش

بهترین مکان برای شروع است برای تصمیم گیری که آیا شما می shoewtoe و یا کفش پوشیده شده است. کفش نمایش پا نگاه جوان تر در حالی که انگشتان پا را تحت پوشش می توانید بسیار ظریف است.

بهترین راه برای تصمیم گیری به طور کلی به نوع لباس شما در انتخاب است. اگر شما در حال رفتن برای مدل لباس بالغ تر و پیچیده در مواد سنگین مانند مات و یا دوشس ساتن، کفش پا تحت پوشش می توانید بسیار ظریف است. اگر شما در حال رفتن برای مدل لباس کوتاه، لباس شاهزاده خانم یا بیشتر لباس شب دزدکی سپس نشان می دهد کفش پا ممکن است بهتر به نگاه شما مناسب است.

ارتفاع پاشنه 2.

توجه مهم ترین در هنگام انتخاب یک ارتفاع پاشنه است که احتمالا طول مدل لباس خود را. اگر شما یک طول لباس شب مدل طولانی، شما باید مطمئن شوید که آن را خیلی دور کف زمانی که شما آن را می پوشند. بسیاری از تولید کنندگان را مدل لباس خود فوق العاده طولانی است، اما اگر مال شما است (و یا شما قد بلند هستید) شما نیاز به دقت انتخاب کنید پاشنه. اگر شما سعی کنید بلند در کفش هستید، شما در حال حاضر با لباس خود را به کار کردن آنچه که حداکثر ارتفاع پاشنه قبل از لباس شب خود را شروع می شود به نگاهی به کوتاه را برای شما شما می توانید است.

اگر مدل لباس خود را است راه را برای مدت طولانی برای شما و سپس شما ممکن است بخواهید به آن را با یک خیاط گرفته شده است. در این حالت شما نیاز به خرید کفش های خود را قبل از شما برای اتصالات خود را بروید.

توجه مهم دیگر این است که آیا شما به احتمال زیاد به گذراندن یک شب طولانی روی پای خود. اگر پاسخ بله و سپس شما ممکن است بخواهید به تجدید پوشیدن کفش پاشنه بلند، که می تواند درد واقعی (به معنای واقعی کلمه).

3. رنگ

در هنگام انتخاب یک کفش مدل به طور کلی سه انتخاب وجود دارد:

مطابقت با رنگ خود را به مدل لباس خود را

انتخاب اول برای مطابقت با رنگ کفش شما به مدل لباس خود را.

شما می توانید کفش به مدل لباس خود را در یکی از دو راه هماهنگ باشد. شما هم می توانید لباس خود را (یا یک نمونه از پارچه لباس خود را، مانند شال) خرید کفش با شما و یا خرید کرم جفت سفید کفش و آنها را حرفه ای به سایه همان مدل لباس خود را رنگ.

نقره یا طلاcarla ruiz '16                                                                                         Más:

به طور کلی مورد که نقره یا طلا خواهد هر رنگ لباس PROM، که می تواند به پیدا کردن کفش های فلزی که با توجه به پارگی کیسه آب شما لباس آسان تر مطابقت.

کفش فلزی دارند استفاده از اضافه کردن یک بیت از زرق اضافی و می تواند دوباره با لباس های دیگر استفاده می شود. هم نقره یا طلا بر اساس آنچه جواهرات شما با پوشیدن را انتخاب کنید (به عنوان مثال اگر شما به پوشیدن جواهرات طلا، پوشیدن کفش طلا).

سیاه

کفش سیاه همیشه یک انتخاب محبوب و اگر شما با پوشیدن یک مدل لباس سیاه و سفید آنها احتمالا بهترین انتخاب است. با این حال، در حالی که آن را به طور کلی در نظر گرفته است که سیاه و سفید می رود با همه چیز، اگر شما در حال پوشیدن رنگ های دیگر سیاه و سفید ممکن است به عنوان فلز یا تطبیق رنگ خود را هماهنگ نمی شود. برای مثال، اگر شما با پوشیدن یک نور یا پارگی کیسه آب رنگ روشن لباس شب و کفش سیاه و سفید در، کفش سیاه و سفید خواهد شد توجه به سمت پایین رسم و نگاه خواهد کرد هماهنگ نبود.

4. مطمئن باشید که آنها راحت هستید

به منظور پوشیدن کفش خود را در، قبل از پارگی کیسه آب شما لباس آنها را در اطراف خانه چند بار. این کار هر دو آنها کشش و اطمینان حاصل شود که پوست شما toughens به هر زمینه که در آن مالش.

اگر کفش خود را همچنان به مالش و آن را یک نگرانی است، بازدید داروخانه های محلی خود که در آن شما می توانید انتخاب کنید تا و ضد سایش چوب و تاول زده ام گچ به در کیسه خود را نگه می دارد.

شما همچنین ممکن است بخواهید به در نظر با استفاده از برخی درج ژل. آنها درج ارزان قیمت است که بین توپ های پای شما را و کفش رفتن، ارائه یک سطح اضافی از آسایش در مدل خود هستید.

با ساخت برخی از تصمیم گیری های کلیدی در مورد چه نوع از کفش های شما می خواهید قبل از شروع خرید شما می توانید جستجوی خود را محدود و جلوگیری از زمان هدر رفته. شروع کردن با یک تصویر روشنی از نوع، ارتفاع و رنگ کفش شما می خواهید و شما می توانید از کفش PROM کامل برای مطابقت با مدل لباس خود را در هیچ زمان!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *