کفش پاشنه بلند – یک سلاح کشنده انتظار به ساقه

نگهداری با مد در حال حاضر است چیزی که آسان نیست. اگر ما به دنبال هر چیزی که مد دیکته، ما به احتمال زیاد تا پایان به طور جدی بیمار و یا صدمه دیده در بیمارستان است. مبارزه برای ماندن به عنوان لاغر به عنوان مدل فوق العاده، و این تلاش را برای حفظ تعادل خود در بالای کفش پاشنه بلند جدید خود را که عواقب جدی به سلامت شما.I have no place to where these currently but I'd gladly find someplace to go!:

آیا عبارت پای من را می کشند من زنگ زنگ؟ اگر آن را ندارد، به این دلیل است که این درست است، ما احساس می پاهای ما در حال رفتن به ما را بکشند، و سلاح خود را به غیر از یک جفت کفش پاشنه بلند است. تحقیقات اخیر نشان داد که افزایش تعداد زنان برای شرایط مربوط به کفش پاشنه بلند بستری وجود دارد.

پزشکان و کارشناسان در مورد این موضوع به ما گفتن برای سال که صدمات به پای ما ناشی از کفش پاشنه بلند می تواند دائمی. و با این حال ما همچنان به استفاده از آنها. مد از سلامت ما مهم تر است؟ این سوالی است که ما قطعا باید در مورد قبل از پوشیدن کفش پاشنه بلند جدید ما اندیشیدن است.

bunions به، شکستگی، فشار بر روی پا، پشت و مچ پا تنها برخی از پیامدهای پوشیدن کفش پاشنه بلند. اما چه کسی اهمیت، درست است؟ تا زمانی که من زیبا کفش پاشنه بلند ایتالیایی من … خوب فلش اخبار، اگر استخوان قوزک پا شکسته است شما می توانید آن کفش دوباره نمی پوشند.

برخی از زنان لباس بهبود می یابد بالا به کار، رفتن به خرید و یا حتی در حالی که در خانه. بسیاری از این زنان از این واقعیت است که در حالی که پوشیده بهبود می یابد بالا، پا های ما در یک موقعیت غیر طبیعی قرار داده بی اطلاع هستند. مشکلات ناشی از کفش پاشنه بلند نه تنها شامل فوت شرایط، آنها نیز شامل تماس و مشکلات استقرار.

لازم نیست به شما یادآوری می کنند که هر چقدر زیبا کفش پاشنه بلند خود را، اگر شما یک برآمدگی در پشت خود را، همه چشم در وضعیت قوز جای تمرکز بر روی کفش خود را تمرکز خواهد کرد. بنابراین هوشمند و سالم، انجام کفش پاشنه بلند بیش از حد نمی پوشند.

همچنین، اگر شما به طور مداوم پوشیدن کفش پاشنه بلند، در طول سال تاندون آشیل کوتاه تر می شود. این وضعیت به خصوص دردناک، به خصوص اگر شما سعی می کنید برای رفتن به کفش های تخت. علاوه بر این، برخی از زنان که پوشیدن کفش های پاشنه بلند از نوروما که در برخی موارد نیاز به عمل جراحی رنج می برند.

Hammertoe دیگر وضعیت هایی که ممکن است از پوشیدن کفش پاشنه بلند گردد. این یک نتیجه از انگشتان پای خود را به جلو از کفش های شما تحت فشار قرار دادند. کالوس و میخچه معمولا به نظر می رسد زمانی که شما لباس کفش پاشنه بلند. بنابراین سوال این است … آیا شما ترجیح می دهند که کفش خوب و یا پاهای زیبا؟

هنگامی که آن را به کفش پاشنه بلند می آید، من واقعا معتقدم که زنان قیمت باید برای مد پرداخت است راه خیلی تند. یکی باید به سلامتی خود اهمیت و یاد داشته باشید که بودن در رواج می توانید نه تنها سلامت ما، بلکه به نظر می رسد ما، و چه نقطه ای از مد است اگر به نظر می رسد ما به ما را ترک کرده اند صدمه دیده باشد. هوشمند، و دو بار قبل از پوشیدن این کفش های پاشنه بلند فکر می کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *