این 9 آهنگسازها آیکن سبک نهایی Witchy هستند

Stevie Nicks مترادف با یک vibe خاص witchy است، که تا حدودی قابل درک است – او با شایعات جادوگر از روزهای نخست فلاتوود مک، و حتی چند سال پیش در یکی از داستان های ترسناک آمریکایی، یکی از آن ها را در تلویزیون پخش کرد. نکته ممکن است راه را با چترهای براق و کافان چاپ شده خاکستری بپوشاند، اما آیکون های موسیقی دیگر نیز هر کدام به طرز منحصر به فرد خود، که زیبایی شناسی مضر، مضر، قدرت، جادوگری، دانش روانی، و یا فقط یک اتصال عمیق داخلی به دنیای معنوی

نگاهی به Björk، که به طور مداوم آن را با لباس های استادانه ای به ارمغان می آورد که اغلب او را از راه های مختلف پنهان می کند: او از نگاه به عنوان شاهزاده خانم بیگانه aquamarine به پوشیدن یک هدست مروارید سیمانی که ممکن است مستقیما از مجموعه یک فیلم علمی تخیلی . لرد با یکی دیگر از Björk مورد علاقه، ماسک ابریشمی، زمانی که او به عنوان یک گردنبند سفارشی سفید بر روی مش مشکی پوشیده بود.

در حالی که Lorde و Björk به گونه ای از رویکرد گوتیک و بیگانه به سبک های خود تسلط یافته اند، به طور کلی، کلاه های سرپوشیده فوق العاده بالا و لهجه های پر از اریکوه بادو به طور کامل انتقال می یابند. به نظر می رسد بدودو می تواند به عنوان تصویری بصری این Baduizm مبهم، یک اصل که او بعدها به عنوان “چیزهایی که من را بالا می برد تعریف می شود: روشن شمع، زندگی دوستانه، دانستن خودم. . . استفاده از ملانین من، با استفاده از قدرت من برای رسیدن به جایی که من باید بروید. اگر جادوگر، قرض دادن عبارت خود را، همه چیز در مورد استفاده از قدرت خود را برای به دست آوردن آنچه که شما می خواهید، و سپس این سبک فریبنده ستاره، قطعا می تواند به عنوان یک فرم آی تی. در اینجا، نگاهی به نه لحظه های عجیب و غریب ترین عکاسان جادوگران وحشی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *